Bookme

Najczęściej zadawane pytania

Proszę rozwinąc menu po prawej stronie i wejść w dział "Moje konto". Pod "Edytuj swój profil" znajduje się opcja zmiany zdjęcia profilowego.

Proszę rozwinąc menu po prawej stronie i wejść w dział Moje konto. Pod "Zablokowani użytkownicy" znajduje się lista zablokowanych użytkowników i tam można odblokować użytkownika.

Proszę rozwinąc menu po prawej stronie i wejść w dział Moje konto. Pod "Moje konto prywatności" znajduje się możliwość wyłączenia widoczności bibloteki.

Należy wejść do Moja biblioteka, odnaleźć książkę na półce i kliknąć przycisk "Pożycz". Aplikacja przeniesie nas do widoku "Pożyczasz książkę" gdzie można wybrać czytelika po wpisaniu imienia i nazwiska. Jeśli czytelnik nie jest zarejestrowany w Bookme można podać jego imię, nazwisko i termin oddania książki. Dane te są przechowywane tylko dla informacji pożyczającego i nie są przetwarzane w żaden sposób.

Proszę rozwinąc menu po prawej stronie i wejść w dział Moje konto. Pod "Grywalizacja" znajduje się opcja wyłączenia grywalizacji lub wyłączenia widocznośći naszej grywalizacji.

Należy kliknąć w ikonkę koperty na dolnym menu i przejść do sekcji zaproszenia. Tam należy wypełnić formularz podając Imię i adres e-mail.